Fotbalpool
+420 739 086 767 E-mail: fotbalpool@fotbalpool.cz
http://www.fotbalpool.cz Fotbalpool na YouTube Fotbalpool na Instagramu
https://play.google.com/store/apps/details?id=sk.itdream.android.beintouch.fotbalpool AppStore
cz en

Fotbalpool doporučují

Galerie

Registruj se do ligy

Úvod// Pronájem

Pronájem

Event - jednorázová akce

Chceš se opravdu bavit na svojí párty, užít si oslavu narozenin, inovativní teambuilding a nebo máš zájem si uspořádat vlastní fotbalpoolový turnaj? Objednejte si fotbalpool a zažijte zcela nový a nevšední zážitek!

Nabízíme jednorázový pronájem na vlastní akci. K dispozici také třídenní nebo týdenní varianta pronájmu. Cena za event bude individuálně zkalkulována podle doby trvání akce, místa konání a dalších požadavků.

K fotbalpoolu lze doobjednat i doplňkové služby jako jsou catering, světelná show, DJ, komentátor, rozhodčí a hostesky, zastřešení, doprovodná show, speciální trofeje pro výherce turnaje, merchandising fotbalpoolu. Tyto služby mají vliv na celkovou slevu z pronájmu. Veškeré jsou poskytovány na základě smluvního vztahu s odběratelem. Napiš nám požadavky a obratem se dozvíš výslednou cenu eventu.

Dlouhodobý pronájem

Zaujal Vás fotbalpool a pohráváte si s myšlenkou mít ho i ve vlastním podniku? Dejte nám vědět!

Zajistíme Vám stůl na míru. Postáráme se o celkový marketing podniku a obrandování stolu. Pořádáním fotbalpoolových turnajů je příval nových zákazníků zaručen a navíc získáte novinku pro ty stávající. Fotbalpool bude s podnikem propojen na všech úrovních – televize, rádio, webové stránky, sociální sítě. Záleží jen na Vás, zda bude u zrodu nového sportu a osvěžující zábavy i Váš podnik. Díky profesionálně vypadajícímu vzhledu a kvalitnímu zpracování tato zábava neomrzí!

Spolupracujeme s Fotbalpoolovou asociací České republiky a oficiální turnaje mohou být i u Vás v podniku. Pokud se chcete dozvědět více o možnostech spolupráce, napište nám a domluvíme se na osobním setkání!

Krátkodobý pronájem

Chcete mít fotbalpoolový stůl i u sebe v podniku, ale pouze po určité časové období? Jste limitováni počasím nebo letní či zimní sezónou?

V tom případě využijte krátkodobého pronájmu. Cenu Vám zkalkulujeme dle Vašich konkrétních požadavků. Napište nám a obratem dostanete odpověď!

 

Máte nějaký dotaz?

 

Hlavní partneři

  • Fotbalpoolová asociace České republiky